Kontakta oss

Våra kontor

Stockholm, MIAB huvudkontor, Gustavslundsvägen 50, 2 tr, 167 51 Bromma
Malmö, Russgatan 3, 212 35 Malmö
Göteborg, Hildedalsgatan 28A, 417 05 Göteborg
Helsingborg, Karbingatan 22, 254 67 Helsingborg
Halmstad, Industrivägen 17, 302 41 Halmstad
Linköping, Roxtorpsgatan 16, 582 73 Linköping
Norrköping, Vilbergsgatan 8A, 603 87 Norrköping
Nyköping, Östra Storgatan, 36, 611 34 Nyköping
Åbo, N-Clean huvudkontor, Linnankatu 2, 20100 Turku

Huvudkontor

MIAB AB
Box 15118
167 15 BROMMA 

Telefon: 08-510 011 00
Mail: info@miabab.se

Ledning

Richard Toppar
VD

070-335 53 45
richard.toppar@miabab.se

Marie Nerg
Chef affärsstöd

070-326 58 16
marie.nerg@miabab.se

Marko Nikodijevic
Ekonomichef

070-412 74 81
marko.nikodijevic@miabab.se

Pernilla Sjöberg
Försäljning- & Marknadschef

08-510 011 00
pernilla.sjoberg@miabab.se

Henrik Bentsen
HR Chef

070-963 22 44 henrik.bentsen@miabab.se,

Ulf Sjöberg
Affärsområdeschef vård och omsorg

070-919 22 22
ulf.sjoberg@miabab.se

Mirela Muharemovic
Regionchef Syd

070-160 02 07 mirela.muharemovic@miabab.se

Niklas Franzén
Regionchef Stockholm

079-062 18 70
niklas.franzen@miabab.se

Jenny Falkemar
Regionchef Mitt

070-412 76 23
jenny.falkemar@miabab.se

Jonas Ekström
Verksamhetschef Hotell & Fartyg

073-6307376
jonas.ekstrom@miabab.se

Försäljning och Marknad

Pernilla Sjöberg
Försäljning- & Marknadschef

08-510 011 00
pernilla.sjoberg@miabab.se

Magnus Rosengren
Nationell säljare, Vård & Omsorg

079-063 33 28
magnus.rosengren@miabab.se

Bea Bergström
Försäljning Nyköping, Norrköping & Linköping

073-684 64 75
bea.bergstrom@miabab.se

Joakim Sjöstedt
Nationell säljare, Handel & Kontor

070-326 56 99
joakim.sjostedt@miabab.se

Camilla Igelström
Anbudsansvarig offentligt och privat

070-919 21 34
camilla.igelstrom@miabab.se

Raakel Parveez
Anbudsansvarig offentlig sektor

070-326 56 92
raakel.parveez@miabab.se